Продемонстрували новий флагманський седан Lexus

Для компанії Lexus автосалон в Токіо є домашнім. Тому недивно, що японці вирішили «запалити» по повній і показати краще, на що здатні.

У 2015 році на виставці в Японії автовиробник демонструє концепт Lexus LF-FC, що є передвісником флагманської моделі LS нового покоління. Чим же на цей раз здивують японці?

Перш за все, звертає на себе увагу дизайн. Концептуальний флагман отримав зовнішність, виконану в фірмовій стилістиці L-finesse, яка відрізняється «веретеноподібноЮ» решіткою радіатора, незграбними формами і характерною оптикою. Але головне, що Lexus LF-FC – це не зовсім седан, а модне нині «чотирьохдверне купе». Принаймні, самі творці називають його саме так. Розміри концепту – 5330 мм х 2000 мм х 1410 мм.

В інтер’єрі Lexus LF-FC ставка зроблена на високотехнологічні рішення. До них відносяться, наприклад, передня панель з голографічним зображенням, або система розпізнавання жестів і голосових команд. За задумом авторів, завдяки інтерфейсу «водій-автомобіль» власник майбутнього флагманського седана Lexus взагалі не буде торкатися до панелі або кнопок. А комфорт забезпечать спеціальні сидіння, які неначе «ширяють у повітрі».

Ще однією цікавою особливістю є силова установка Lexus LF-FC. Справа в тому, що автомобіль працює на паливних елементах, які забезпечують енергією задні колеса і два внутрішні мотора, розташованих спереду. Виробник обіцяє «точний контроль розподілу крутного моменту», а також «виняткову керованість і чудову стійкість», але будь-яких даних про потужності концептуального седана не приводять.

Втім, прем’єру серійного Lexus LS, прообразом якого є цей концепт, не доведеться довго чекати. Вона може відбутися вже в 2016 році на одному з автосалонів. Правда, швидше за все, серійний автомобіль отримає більш стандартні рішення – наприклад, 5,0-літровий мотор V8 потужністю понад 500 кінських сил.


Не пропустіть