Subaru представила нову «Імпрезу» (фото)

На автосалоні в Токіо дебютувало п’яте покоління відомої моделі

Торік концерн Fuji Heavy Industries, що володіє маркою Subaru, затвердив нову стратегію розвитку бренду до 2020 року. Крім загальних положень, начебто скорочення витрат, зростання продажів і поліпшення безпеки, план включає в себе постійний випуск нових моделей і дизайнерську концепцію під назвою «Dynamic & Solid», («Динаміка і цілісність»). Першим плодом програми стало п’яте покоління популярної «Імпрези», яке було представлено на автосалоні в Токіо.

Правда, поки Subaru показала лише прототип з нехитрою назвою Impreza 5-door Concept – тобто, п’ятидверний хетчбек. Нічого незвичайного в зовнішності виявити не вийшло – «мордочку» прикрашає фірмова шестикутна решітка, а боковини оживляє пара ефектних виштамповок і великі 19-дюймові колеса. Але, як мінімум, дизайнерам вдалося зробити машину, яка виглядає набагато привабливіше своїх сумовитих попередниць (якщо, звичайно, не брати до уваги версії XV або STI). Зіграли свою роль і пропорції – Impreza стала трохи коротшою (4400 мм проти 4414 мм), нижче на 25 мм (1440 мм) і ширше аж на 14 см (1880 мм)! Трохи збільшилася і колісна база (до 2670 мм), що повинно забезпечити більше простору для задніх пасажирів.

Про начинку японці поки не повідомляють, але яка Impreza без фірмового симетричного повного приводу? Інтер’єр теж поки під завісою таємниці (втім, це ніколи не було сильною стороною Subaru). Мабуть, всі подробиці розкажуть під час дебюту вже серійної модифікації. А відбутися він може на якомусь з північноамериканських автосалонів – одним з ключових пунктів стратегії розвитку Subaru є збільшення частки ринку США, найважливішого для бренду.


Не пропустіть