Найкрутіший суперкар Bugatti зняли поблизу (фото)

У мережі з’явилися нові знімки серійного суперкара Bugatti Chiron, прем’єра якого може відбутися навесні 2016 року у автосалоні в Женеві. Нова модель без захисного маскування була помічена під час проходження дорожніх випробувань.

Про це повідомляє видання ProDriver Magazin.

По фото можна переконатися, що серійний Bugatti Chiron отримає цілий ряд схожих рис з віртуальним концептом Bugatti Vision Grand Turismo, представленому на автосалоні у Франкфурті. Наприклад, варто відзначити характерну форму задніх стійок, а також спеціальні бампери.

Також на знімках видно, що папараці вдалося зняти не один, а відразу дві версії Bugatti Chiron – один від одного вони відрізняються задньою оптикою і спойлером. Швидше за все, обидва варіанти підуть у серійне виробництво.

Про технічну сторону Bugatti Chiron раніше не наводиться жодної офіційної інформації. За неофіційними даними, автомобіль отримає 8,0-літровий 16-циліндровий двигун, який видаватиме 1500 к.с. Завдяки настільки гігантській потужності, максимальна швидкість автомобіля може скласти 463 км/год, а час розгону з 0 до 100 км/год – лише 2 секунди. Вартість новинки може скласти близько 2,2 млн євро.


Не пропустіть