Citroen розробляє революційний тип підвіски

Компанія Citroen розробить новий тип підвіски. Як повідомляє прес-служба бренду, пристрій повинен зробити справжню революцію в автосвіті. Прем’єра нової системи повинна відбутися в 2017 році, повідомляє Autocar.

«Я можу гарантувати, що ця система буде унікальною і отримають її тільки автомобілі Citroen. У нас є можливість розробляти нові технології для майбутнього і для нас це є основною цінністю», – розповіла генеральний директор марки Лінда Джексон. Новинка прийде на зміну гідропневматичної системи, яку зараз використовують машини бренду.

В компанії підкреслили, що розробка повинна поліпшити комфорт при їзді без шкоди для керованості транспортного засобу. Нагадаємо, компанія Citroen планує розробити новий флагманський седан під брендом DS. Автомобіль повинен з’явитися у продажу в 2018 році. За попередніми даними, новинка отримає назву DS8.

У модельній лінійці компанії автомобіль, швидше за все, займе місце C6. Автомобіль буде побудований на платформі Emp2. Довжина новинки скласти близько п’яти метрів. Дизайн седана буде нагадувати представлений минулого року концепт Divine DS, а також прототип Citroen Numero 9. У моторну гамму DS8 увійдуть чотирициліндрові бензинові та дизельні турбомотори. Також очікується поява повнопривідної гібридної версії седана.


Не пропустіть