Audi Aicon презентувала машину без керма і педалей (Фото)

На автосалоні у Франкфурті Audi показала повністю автономний концепт

Однією з найефектніших машин виставки у Франкфурті став великий концепт Audi Aicon. І він дійсно величезний: 5,4 метра в довжину, що на 24 см довше A8 L – найбільшого седана марки. Але справа не тільки в розмірах: Audi Aicon їздить на електриці і обходиться без водія!

Серце машини – силова установка з чотирма електромоторами, кожен з яких обертає одне колесо. Загальна потужність – 354 к.с., крутний момент – 550 Нм. Запас ходу в середньому 700-800 кілометрів, тобто, приблизно, як у дизельного легковика. Динамічні характеристики концепту не розголошуються, але відомо, що у Audi Aicon є поворотна задня вісь, яка зменшує радіус розвороту і поліпшує керованість.

При цьому батарею можна за 30 хвилин поповнити до 80-процентного рівня за допомогою «швидкої» зарядки. Є можливість відновити запас енергії бездротовим способом. Ще Audi Aicon пропонує справжній автопілот – в машині навіть немає керма і педалей! Комфорт чотирьох пасажирів забезпечує пневмопідвіска, а скляний дах можна затемнити, якщо яскраво світить сонце.

Само собою, Aicon – це просто виставка технологій, але багато що з них незабаром з’являться в серійних машинах Audi.


Не пропустіть