Опубліковані зображення седана Geely Emgrand GT

Китайська компанія Geely опублікувала свіжі тизерне зображення нового флагманського седана Geely Emgrand GT. Новинка отримає спортивні нотки в дизайні, а на автомобільному ринку Китаю модель буде продаватися під ім’ям Borui GT.

На сторінках китайських автомобільних видань з’явилися чергові тизерні зображення нового флагманського седана Geely Emgrand GT, який в КНР буде запропонований під ім’ям Borui GT.

Судячи з тизера, новий Geely Emgrand GT отримає повністю переглянуту задню частину кузова, яка примітна фарами з новим малюнком, а також укороченим заднім обвісом. Крім того, седан отримає більш широкі колісні арки. Раніше розробники показали передню частину кузова, яка оснащується світлодіодними фарами і агресивною решіткою радіатора.

Очікується, що новий Geely Borui GT отримає під капот 1,5-літровий бензиновий турбомотор, який здатний генерувати 179 кінських сил. Базова версія Geely Borui в Китаї реалізується з 1,8-літровим турбодвигуном потужністю в 163 або 184 «конячки», а 2,4-літровий “атмосферник” генерує 192 сили.


Не пропустіть