У Jeep Grand Cherokee з’явиться найпотужніша і найшвидша версія

Jeep в кінця 2017 випустить найпотужнішу і найшвидшу модифікацію моделі Grand Cherokee, яку назвуть Trackhawk, пише newsline.com.ua

Позашляховик оснастять 717-сильним мотором Hellcat. Про це виданню Carscoops заявив керівник американської марки Майк Менлі.На даний момент 6,2-літрова “вісімка” з приводним нагнітачем встановлюється на купе Challenger і седан Charger, де видає 717 сил і 881 Нм крутного моменту (для позашляховика крутний момент може бути зменшений ).

За попередніми даними, повнопривідний Grand Cherokee Trackhawk зможе розганятися з місця до 96 кілометрів на годину приблизно за 3,5 секунди, а його максимальна швидкість – близько 320 кілометрів на годину. Очікується, що Trackhawk стане найдинамічнішим серійним вседорожником у світі.

Зараз найшвидшими товарними моделями в цьому класі вважаються 570-сильний Porsche Cayenne Turbo S і 608-сильний Bentley Bentayga, які прискорюються з місця до 96 кілометрів на годину за 3,8 і чотири секунди відповідно (максимальна швидкість – 284 і 301 кілометр на годину).


Не пропустіть