Як вибрати і купити зимові шини?

Чим керуватися при виборі зимових шин? Купити найдешевші або найдорожчі, а може всесезонну гуму? Відповідь не зовсім простий. Оптимальний вибір шин на зиму в основному залежить від типу автомобіля та умов, в яких воно буде використовуватися. Також можна вибрати відповідні шины в Киеве на будь-який випадок, але як зробити правильний вибір?

Бюджетний-клас
Найдешевші шини, так званого бюджетного-класу, часто дуже добре працюють на одному типі поверхні, наприклад на фоні снігу, і, на жаль, набагато гірше працюють в інших ситуаціях. В автомобілях, що пересуваються в основному по місту, підійдуть хороші всесезонні шини. Їх покупка дозволяє заощадити на сезонній заміні шин.

Середній клас
Середній клас є, як правило, розумний компроміс між характеристиками шин і ціною. Ця пропозиція для водіїв, які не вимагають від шин і автомобіля спортивних характеристик, але вони хочуть відчувати себе безпечно.

Преміум клас
У разі автомобілів з потужними двигунами або експлуатованих в екстремальних умовах, краще купити гуму з верхньої полиці. Вона характеризується гарною поведінкою на будь-якій дорозі, і відрізняється високою міцністю.

Як вибрати розмір зимових шин?

Кожен виробник автомобіля рекомендує для конкретної моделі декількох розмірів шин. Це називається омологовані розміри. Але який розмір шин підійде на зимовий період? Все залежить від того, в яких дорожніх умовах найчастіше рухається автомобіль. Загальне правило говорить, що чим шина ширше, тим площа більше стикається з асфальтом, тим самим забезпечує краще зчеплення з дорогою. У свою чергу, при більш вузької шині зусилля протектора на поверхню більше, завдяки чому протектор краще “врізається” в сніг і покращує тягу.

З огляду на вищеописану політику, виходить висновок, що в залежності від ширини шини буде залежати безпеку під час їзди в певних умовах. Широка шина забезпечує краще зчеплення і керованість на асфальтових і бетонних, доглянутих дорогах. Завдяки м’якій консистенції і більшої площі контакту дає оптимальне зчеплення і короткий гальмівний шлях.

Ні для кого не секрет, що вологий асфальт – це умови, в яких більшість водіїв рухається в зимовий час протягом 90% часу. У цьому випадку застосування більш вузьких шин не має ніякого обгрунтування і не рекомендується. Інша справа, якщо більшу частину зими водій їздить в районах, де часто має справу зі снігом, що знаходиться на дорозі. У цьому випадку більш розумним рішенням з точки зору безпеки буде використання вузьких шин. Виликий вибір шин можете знайти на сайті https://shina.house.


Не пропустіть