Як пофарбувати спойлер

Як пофарбувати спойлер, не володіючи особливими навиками?

Сьогодні особливо популярним стало самостійне оформлення кузова приватного авто різними елементами виготовленими з «пластмаси». Спортивні автомобілі диктують моду якщо ні на комплектацію, то на зовнішній вигляд автомобілів. Однак те, що в автоспорті цінуватися нарівні з характеристиками двигуна, в цивільних авто є елементом декорування. Громадська думка, реклама і маркетинг задають умови сучасного існування в різних областях. Тому слідувати тим умовам доводиться всім, кому «не байдуже».

Якщо розібратися, мода – не такий вже поганий порадник. Спортивні автомобілі, якими б вони не були крутими, містять той же принцип будови, що і «пасажирські». Тому, так звана «пластмаса» буде застосовна і на них. Якщо не з точки зору поліпшення аеродинаміки, то хоча б зовнішнього вигляду. Строго кажучи, в декоративному оформленні авто, під «пластмасою» в автосправі розуміють зовнішні деталі кузова. Це «спідниці» бамперів, або ж «губи», спойлери даху і задні спойлери. «Пластмаса» служить не тільки для додання приватному авто більш «агресивного» вигляду. Завдяки подібним деталям кузова виникає велика сила, що притискає машину до дороги під час руху.

1. Які матеріали необхідні для фарбування спойлера.

Як відремонтувати або як пофарбувати спойлер це не рідкісні і правомірні запитання. Зазвичай для ремонту «пластмаси» в кустарних умовах використовується пінопласт, стеклоталь, епоксидний клей, наждачний папір. Крім того, може знадобитися стандартний пеногерметік. Що стосується того, як пофарбувати спойлер або інший елемент оформлення, можна сказати наступне. Матеріали для фарбування можуть використовуватися досить різноманітні. Самостійна фарбування спойлера визначається його станом. Якщо спойлер подряпаний, можна обійтися так званим олівцем. Якщо ж пошкодження серйозні, рекомендується використовувати аерозольну грунтовку в балончиках, акрилову аерозольну фарбу. За верх зазвичай наноситися лакування з балончиків-розпилювачів. Також варто відзначити що фарба і грунтовка повинні бути для пластику.

2. Скільки коштує пофарбувати спойлер.

Якщо відмовитися від ідеї про те, як пофарбувати спойлер самостійно, потрібно пам’ятати наступне. У кустарних гаражних майстерень послуги з фарбування і по установки автокрильев будуть дешевшими. Проте офіційні автоцентри зазвичай займаються цим професійно. Отже, ціна буде трохи вище, залежно від регіону. Про те, скільки коштує пофарбувати спойлер, з упевненістю судити важко. Зазвичай це від 3 до 6000, іноді вище. Але співвідношення ціна / якості в офіційних сервісних центрах набагато вище. Ну і звичайно на встановлені «примочки» автосалони зазвичай призначають гарантійний термін. У більшості випадків ціна визначатиметься обсягами робіт. Просто фарбування спойлера за допомогою аерозолів або його повний ремонт – все це буде впливати на ціну.

3. Підготовка та як пофарбувати спойлер.

Підготовка будь-якої деталі з «пластмаси» повинна включати наступні елементи. По-перше необхідно перевірити, чи потрібна грунтовка. Якщо спойлер не нове і потребує ремонту, найпростішим способом буде спалювання. Необхідно відламати невеликий шматочок пластика від ремітіруемого спойлера. Далі цей шматочок необхідно очистити від фірмовий мастила, інших забруднень, а також залишилася фарби. Потім його необхідно підпалити. Якщо дим чорний і з кіптявою – попередня грунтовка не потрібна. Якщо пластик горить чистим без кіптяви полум’ям – доведеться гарантувати. Менш надійним способом є перевірка на плавучість. Пластик потрібно опустити у воду. Якщо він повністю занурився – в попередньої грунтовці немає необхідності. Якщо ж пластик не потонув – перед нанесенням акрилу необхідно використовувати грунт для пластика. У кожному разі, перед тим, як відремонтувати і пофарбувати спойлер, його поверхню необхідно знежирити. Для таких цілей зазвичай використовується уайт-спірит, а також антісіліконовий склад.

Збираючись самостійно пофарбувати спойлер в колір кузова або провести його ремонт слід дотримуватися наступні етапи роботи. По порядку – деталь «пластмаси» потрібно знежирити, потім при необхідності нанести грунт по пластику. Після потрібно покрити деталь акриловою грунтовкою, а нанесений шар акрилу рекомендується відшліфувати. Далі на відшліфований акриловий грунт наноситься «пігмент» або база, а після – лак.

4. Результат і висновки.

Отже, в якості висновку можна сказати наступне. Деталь потрібно знежирити і протерти антисилікону. Потім наноситися адгезивная ризику для кращого «зчеплення» матеріалу з поверхнею під акриловий двокомпонентний грунт. Як правило, абразив потрібен 240 – 400. Після процесу ретельного знежирення наноситися грунтовка і акрил. Далі висохлий акрил шліфується абразивом залежно від бази. 320 підійде для простої емалі, а для «металік» з лаком краще використовувати 400-500 .. У фарбу «бази», яка наноситися після, додається і грунт, і Пластифікат.


Не пропустіть