2 сторони однієї медалі: вживані шини

Багато хто з нас спостерігають в інтернеті і на різних рекламних сайтах пости про продаж підтриманих шин. Деякі з радістю користуються цією можливістю. Причиною для цього є багато причин. Але чи варта гра свічок і чи не виявиться така покупка зайвою витратою грошей, а то й здоров’я нижче представлені більшість з можливих за і проти. Природно, вартість б / у шин буде значно нижче, ніж у нових аналогічних покришок. Проаналізувавши ринок можна помітити, що ціна підтриманого продукту в 4 рази нижче. Для багатьох людей це вже є достатньою підставою для придбання, адже зекономлені гроші можна витратити на яку-небудь не менше корисну покупку. В основному старі шини привозять від наших європейських побратимів.

Головною вимогою до ввезенню є залишок протектора, і такі шини можуть прослужити вам не один сезон. Саме з даного фактору і формується цінова політика ринку. Виробник шини не береться в облік, і ціна вважається зі ступеня зношеності покришки. Це дає можливість придбати покришки преміум класу за відносно невисоку ціну. Однак тут є і свої негативні сторони. Найголовніший нюанс – загальний відсоток зношеності шини. У різних б / в покришок він може становити цілих 70%. Отже, ви можете витратитися на шини від хорошого виробника, однак вони не прослужать вам довго і доставлять лише неприємності.

Можливо, в сонячну погоду ви не помітите підступу, але з настанням дощового сезону сильно пошкодуєте. Найголовніша проблема підтриманих покришок можливість наявності шишок, деформацій і всіляких мікротріщин. Шини, як правило, складуються у великих холодних приміщеннях, і, зрозуміло, втрачають свій початковий товарний вигляд. І, коли така негідна шина потрапляє в вибоїна, а особливо при швидкому русі, це чревата розривом. Але все ж така покупка може бути цілком розумною і обґрунтованою. Особливо, якщо ви збираєтеся виставляти машину на продаж. Нові або б / у шини вартість авто не змінять, а ось комплект хороших шин може завжди знадобиться.

Б / у шини відмінно підійдуть для тимчасових потреб, коли фінансові труднощі не дозволяють відразу придбати новий комплект покришок. Можна скористатися численними пропозиціями і придбати комплект, який не вдарить по вашому гаманцю. Але це стосується лише до літніх шин, купувати б / у комплекти зимових шин настійно не рекомендується. У підсумку, порівнявши всі факти, можна прийти до висновку, що бажання заощадити може викликати додаткові витрати і краще не купувати старі шини без особливої ​​на те потреби.


Не пропустіть