Чистимо радіатор автомобіля

В автомашині система охолодження двигуна повинна залишатися в робочому стані. При наявності несправності можуть наступити серйозні наслідки, аж до ремонт а радіатора автомобіля. Тому для повнофункціональної діяльності системи охолодження потрібно своєчасний і правильний догляд з профілактичними заходами. Можна звичайно купити новий в магазині з продажу радіаторів, але ми спробуємо самостійно почистити, промити обладнання.
До виконання робіт дотримуємося правил безпеки: двигун повинен бути остившім, бажано міцно закріпити капот, і озброїтися водонепроникними рукавичками.
Щоб дізнатися ступінь забрудненості радіатора, зливаємо з установки антифриз. При наявності світлої охолоджуючої рідини промивка не потрібно – іржі і накипу немає. Бажано в систему додати чисту дистильовану воду. Двигун запустимо, даємо попрацювати двадцять хвилин. Потім зливаємо воду. Маніпуляцію здійснюємо в кілька підходів. Щоб підсилити ефективності процедури, додамо у воду засіб для чищення, передбачене для промивки. Використовують соду каустичну, антинакипін. Знадобиться невелика кількість, щоб досягти ефекту.
Останній етап включає в себе промивку радіатора, воду зливаємо разом з миючим засобом. Чистою водою моєму установку мінімум три рази. Якщо після промивання залишилися залишки миючого засобу, можливе утворення корозії усередині радіатора. Для профілактики в тосол додають присадки. За рахунок антикорозійних властивостей вони перешкоджають утворенню іржі.
Двигун перегрівається, якщо радіатор забитий зовні (попадається пил, тополиний пух).
Належить продути агрегат. Радіатор знімаємо, на рівній поверхні промиваємо під тиском.
Фінальний етап – заливаємо в радіатор охолоджуючу рідину. Потім обов’язково потрібно випустити повітря, який потрапив при затоці. Необхідно відкрити кришку радіатора, а потім запустити двигун. Пробки повітряні повинні вийти самі, якщо цього не відбулося можна поставити машину на гірку, щоб передня частина була вище задньої. Якщо пробки вийшли і радіатор і грубка салону теплі, доливаємо трохи антифризу, кришку закриваємо.


Не пропустіть